Away

Away

Dijital medya alanında dünyanın en iyilerinden birisi olan Netflix, her geçen gün kullanıcılarını yepyeni yapımlarla tanıştırmaya devam ediyor. Bu yapımlar arasından bazıları kadrosuyla, senaryosuyla, işlediği konusuyla kullanıcıların beğenisini toplayarak büyük bir ses getirebiliyor. İşte bu yapımlardan birisi Away.
35 3 gün önce
The Politician

The Politician

Bugüne kadar izlediğiniz tüm politik dizilerden oldukça farklı bir noktada olan The Politician, gençlik türü ile politik dramayı harmanlayıp ortaya ilgi çekici bir kurgu sunarak, komedide özlediğimiz özgünlüğü bizlerle buluşturuyor.
35 10 gün önce
Dizi Önerileri 2020 Ekim

Dizi Önerileri 2020 Ekim

2020 Ekim ayında izleyebileceğiniz en güzel dizileri sizin için listeledik. Bu diziler hala izlemediyseniz izlemenizi önerdiğimiz en yeni dizilerden oluşan bir listedir. Kulak vermenizi tavsiye ederiz.
dt 17 gün önce
Eylül Ayı Netflix Dizi Önerileri

Eylül Ayı Netflix Dizi Önerileri

Netflix’in hem yeni ve orijinal diziler hem de arşivdeki favori diziler açısından etkileyici bir deneyim sunduğunu hepimiz biliyoruz. Peki, Eylül’de Netflix’te ne izlenir? Eylül ayı Netflix dizi önerileri arıyorsanız, listemizi incelemelisiniz!
35 23 gün önce
5 Amazon Prime dizisi

5 Amazon Prime dizisi

Dizi ve film izlememize olanak sağlayan Amazon Prime, Türkiye'ye özel fiyatıyla ülkemizde kullanıma açıldı. Biz de bu eğlence platformunda mutlaka izlenmesi gereken beş Amazon Prime dizisini ele aldık.
dt 33 gün önce
See

See

Apple Tv+ için üretilen ve bir Amerikan dizisi olarak öne çıkan See, kıyamet sonrası bir olayın, insan nüfusunun çoğunu öldürmesinden ve hayatta kalanları tamamen kör bırakmasından yüzyıllar sonraki zaman diliminde geçiyor.
dt 39 gün önce
Biohackers

Biohackers

Netflix, en çok ses getiren dizilerinden biri olan Dark’dan sonra Biohackers isimli yeni bir Alman yapımı ile karşımızda. 20 Ağustos tarihinden itibaren platformda yerini alan dizi, gerilim, drama ve bilim kurgu öğelerini aynı çatı altında birleştirmektedir..
35 45 gün önce
A Christmas Carol

A Christmas Carol

Charles Dickens’ın güçlü hikâyesi A Christmas Carol, şimdi televizyon seyircileri için yeniden uyarlanıyor. Tom Hardy, Steven Knight ve Ridley Scott’u tekrar bir araya getiren yapım, fantastik bir dünyada, bir insanın kötü ve iyi arasındaki yolculuğunu anlatıyor!
35 46 gün önce
Marvel's Helstrom

Marvel's Helstrom

Daimon ve Ana Helstrom çok güçlü bir seri katilin çocuklarıdır. Daimon, günün aydınlık zamanlarında profesör, karanlık zamanlarında ise ruhları defeden bir karakter. Ana ise müzayede evi işletiyor ve Dünya’yı babası gibi insanlardan temizlemek için çalışıyor.
35 47 gün önce