Warrior

Warrior

1800’lerin sonunda San Fransisco’ya gelen bir Çinli, hikayemizin başrolünde. Esas Oğlan’ın limana girmesiyle başlayan bir serüvene tanık oluyoruz.
dt 1.200 gün önce
Şubat 2021 - Netflix Önerileri

Şubat 2021 - Netflix Önerileri

Netflix, geride bırakmaya hazırlandığımız Ocak ayından sonra Şubat’ta hangi içerikleri yayınlayacağını açıkladı. Şubat ayında heyecan ve eğlence dolu birbirinden özel içerikleri izleyicisi ile buluşturmayı hedefleyen Netflix’in yayınladığı listeye göre en dikkat çeken içerikler aşağıda sizleri bekliyor!
dt 1.230 gün önce
Bambaşka Bir Çizgi Dünya: Animeler

Bambaşka Bir Çizgi Dünya: Animeler

Japonların kendine has çizim teknikleri ile oluşturdukları anime diziler, temelde Japon mangalarının televizyona uyarlanmış halleridir. Ülkemizde de milyonlarca anime sever bulunuyor. Her yaşa hitap eden farklı bir anime dizinin var olduğunu düşünürsek bu çok da şaşırtıcı değil. Biz de sizler için birçok farklı konuda hikayesi olan 7 anime dizisini derledik.
İpek İnceoğlu 1.238 gün önce
1 Ocak Tarihinde Exxen’de Yayınlananlar

1 Ocak Tarihinde Exxen’de Yayınlananlar

Her geçen gün dijital dizi ve film platformlarına bir yenisi daha ekleniyor. 1 Ocak 2021 tarihi itibari ile dijital dünyada yerini alan yeni platform EXXEN. TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen içerisinde birçok farklı yerli yapım bulunuyor. İçeriklere kısaca bir göz attığınızda oldukça kaliteli ve tanıdık isimlerin yer aldığı programlar olduğunu görebilirsiniz.
İpek İnceoğlu 1.244 gün önce
Bale’nin Karanlık Yüzü: Tiny Pretty Things

Bale’nin Karanlık Yüzü: Tiny Pretty Things

Netflix’in hem genel sıralamasında hem de Netflix Türkiye’de çok fazla konuşulan son dönemlerde top 10 listesinden düşmeyen Tiny Pretty Things dizisine kısa bir bakış atalım.
İpek İnceoğlu 1.251 gün önce
2021'de Neler İzleyeceğiz?

2021'de Neler İzleyeceğiz?

2020’yi uğurladık ve 2021’den çok şey bekliyoruz. En başta sağlık, aşk, para, huzur gibi klasik dileklerin yanında biliyoruz ki siz dizi severler 2021’den bomba gibi diziler bekliyorsunuz. İşte sizler için 2021 yılında yayınlanacak diziler listesi derledik.
İpek İnceoğlu 1.259 gün önce
2021 Yılında Merakla Beklenen 5 Dizi

2021 Yılında Merakla Beklenen 5 Dizi

2021 için geri sayım yapılırken diğer bir yanda dizi severler 2021’de çıkacak diziler için geri sayım yapmaya başladı. 2021 yılında popüler filmlerin dizileri, devam eden dizilerin yeni sezonları sevenleri ile birlikte buluşacak gibi görünüyor.
İpek İnceoğlu 1.265 gün önce
2020 Yılının En Çok İzlenen Dizileri

2020 Yılının En Çok İzlenen Dizileri

2020, hepimiz için zorlu bir yıl oldu. Her sektör gibi 2020’deki sorunlardan film ve dizi sektörü de etkilendi fakat 2020 yılında yeni tip korona virüs (covid-19) nedeni ile hepimiz evlere kapandık ve birçoğumuzun ilk defa yaşadığı sokağa çıkma yasağında can dostu diziler oldu. Bakalım 2020 yılında en çok izlenen diziler listesinde hangi diziler girmiş.
İpek İnceoğlu 1.272 gün önce
Aralık 2020 - Yeni Eklenen 5 Dizi

Aralık 2020 - Yeni Eklenen 5 Dizi

En iyi yeni diziler arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız, çok doğru yere geldiniz. Bu yazıda, dizi izleme keyfinizi bir üst noktaya taşıyacak harika yapımlardan söz edeceğiz! İşte, yeni eklenen 5 dizi sizlerle…
35 1.276 gün önce
Mutlaka İzlemeniz Gereken Yeni 3 Süper Dizi

Mutlaka İzlemeniz Gereken Yeni 3 Süper Dizi

Yeni eski neredeyse tüm dizileri bitirdiğimiz bu korona günlerinde sizler için en yeni 3 süper dizi listeledik. Aranızda ‘İzlemediğim artık ne kaldı ki?’ diyenler var, biliyoruz. İşte, içerisinde yabancı diziler ve bir yerli dizi bulunduran bu listemiz hem karakterlerin derinliği hem de özgün senaryoları ve ele aldıkları konular ile tüm dizi severlerin nefesini kesecek nitelikte.
dt 1.285 gün önce
Queen's Gambit İzleyenlerin Seveceği 5 Dizi

Queen's Gambit İzleyenlerin Seveceği 5 Dizi

Walter Tevis’in bir romanında uyarlanan Queen's Gambit, 23 Ekim’de Netflix’te yayına girdi. Yedi bölümden oluşan bu mini dizi, dram kategorisinde yer alıyor. Uzun zamandır Netflix’in en iyi 10 listesinde bulunan Queen's Gambit dizisi, pek çok kişi tarafından ilgi çekti. Queen's Gambit’in ikinci sezon şansı yok denecek kadar az. Dizi tutkunları ise alternatif yapımlar arıyor. Bu yazıda, Queen's Gambit izleyenlerin hoşuna gidecek 5 diziyi sıraladık!
35 1.291 gün önce
Aralık Ayı Netflix Dizi Önerileri

Aralık Ayı Netflix Dizi Önerileri

Aralık ayı yaklaşırken dizi severler Netflix’te yayınlanacak yeni içerikler konusunda heyecanlanmaya başladı! Birbirinden değerli içeriklerin geleceği Aralık ayında sizleri nelerin beklediğine gelin daha yakından bir göz atalım!
dt 1.297 gün önce