Avengers Sonsuzluk Savaşı ile Marvel evreninde bir dönem son bulmuştu. Bir sonraki dönem için yeni filmler hakkında bilgi veren Marvel, bunlara ek olarak yeni dizilerin de çekileceğini duyurmuştu. Bu dizilerin büyük bir kısmının bu evren ile alakalı olacağını da belirtmişti. Ancak Marvel’s Helstrom dizisi, Marvel sinematik evreninden bağımsız bir dizi olacak.

16 Ekim 2020 tarihinde vizyona girecek olan Marvel’s Helstrom dizisi, Paul Zbyszewski yönetmenliğinde, ABC Signature Stuidos ve Marvel Television tarafından üretildi. Bir Amerikan televizyon dizisi olan bu dizinin yapımcısı Karim Zreik’tir.

Marvel Sinematik Evreni’nde bağımsız bir hikayeyi anlatan Marvel’s Helstrom dizisinin başrol oyuncuları Tom Austen ve Sydney Lemmon’dur. Tom Austen “Daimon” karakterini, Sydney Lemmon ise “Ana” karakterini canlandırıyor.

Daimon Helstrom ve Ana Helstrom çok güçlü bir seri katilin oğlu ve kızıdır. Daimon, günün aydınlık zamanlarında etik profesörü, karanlık zamanlarında ise ruhları defeden bir karakter. Yapabildiklerinin en iyisini yaparak ona yakın olanların güvenliklerini sağlamayı amaçlıyor. Marvel Television’ın Başkanı olan Jeph Loeb, Tom Austen’in bu karakter için çok uygun olduğu görüşünde.

Ana Helstrom, müzayede evi işleten birisi. Babası yüzünden zor bir çocukluk yaşayan Ana, Dünya’yı babası gibi olan insanlardan temizlemeyi kendisine ilke edinmiş. Diğer insanlara zarar verenlere de hakettiklerini bulmaları için elinden geleni yapan Ana, bir gün babasının onu bulacağından korkuyor.

Caretaker(Robert Wisdom), herkes tarafından bilinmeyen, ulaşılması zor, doğaüstü ve gizemli büyülerin koruyucusudur. Büyüler hakkında bildiği şeyleri Ana ile paylaşan bir bekçidir. Chris Yen(Alain Uy) ise Ana’nın en yakın dostudur. Ana isterse canını verir.

Çocukları ile arası oldukça kötü olan Victoria Helstrom(Elizabeth Marvel), iblisler tarafından zehirlenen bir karakter. Yirmi senedir bakım evinde yaşıyor. Dr. Louise Hastings(June Carryl) ise Victoria’nın kaldığı akıl hastanesinin müdürü. Uzun zamandır Helstrom ailesine yakın bir konumda bulunuyor.

Gabriella(Ariana Geurra), doğaüstü olayları ortadan kaldırmak için Vatican’dan geldi. Amacı, kurtarabildiği kadar insanı kurtarmak. Asıl görevi ise Daimon’u kurtarmak.

İlk fragmanı yayımlanmış olan bu dizi oldukça ilgi çekecek gibi duruyor. Marvel evreninden bağımsız olması da bu diziyi oldukça meraklandırıyor.
35 1.271 gün önce

Sevdiğiniz dizileri yakından takip edin

Dizi sayısı

26684

Bölüm sayısı

716913