Yeni Eklenen 5 Muhteşem Dizi


Yeni eklenen dizilerimiz arasından en güzel olanlarını derlediğimiz listemizi sizlere sunmaktan mutluluk duyarız. En yeni en güzel diziler arasından oluşturduğumuz bu listemiz seveceğinizi düşündüğümüz yeni ve en çok izlenen, en çok yorum alan dizileri içermektedir. Aşağıdaki diziler haricinde size göre daha güzel olabilecek dizilere ulaşmak için sitemizde biraz gezinebilir, isterseniz mobil uygulamamızı indirerek çok daha verimli bir şekilde bu kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

The Spanish Princess

The Spanish Princess

Dizide, İspanya prensesi Catherine of Aragon’un hayatı anlatılmaya devam ediliyor. The White Princess dizisinin devam dizisidir. Catherine daha çocukken İngiltere kraliyet ailesine katılacağı kesin olan bir prensestir. Kocası Prens Arthur beklenmedik bir şekilde vefat edince Catherine tahttan olmamak için Prens Arthur ile aralarında hiçbir şey olmadığını iddia eder. Bunun üzerine gelişen olaylar, ileride kral olacak olan Prens Harry ile Catherine’i yakınlaştırır.


Ramy

Ramy

Ramy Hassan, Mısır’dan yıllar önce Amerika’nın New Jersey eyaletine göç etmiş ve Müslüman bir aileden gelmektedir. Genç Ramy, geçmişten beri süregelen ahlaki yapısı ile yüzleşmeye başlar. Bir tarafta doğduğundan beri sahip olduğu bir bakış açısı varken bir tarafta yepyeni ve önceki bakış açısına tamamen ters bir dünya vardır. İki dünya arasında sıkışıp kalan Ramy, iç dünyasında yaşadıklarını bize anlatır. Amerika’ya göç etmek gibi bir fikriniz varsa yaşayacağınız kültür şokunu Ramy’den ön izleyebilirsiniz.


Emily in Paris

Emily in Paris

Amerikalı Emily, hayalindeki iş fırsatı için, saygın bir pazarlama şirketindeki önemli bir pozisyon için Paris’e taşınır. Böylece her şey başlamış olur. İçinde bulunduğu kültür şokunu atlatmaya çalışırken aşk hayatını hokkabaz gibi yaşayan Emily, şehre adapte olurken epey zorluk yaşar. Fakat, yeni arkadaşlıklar kurarken aynı zorluğu yaşadığını söyleyemeyiz. İzleyicisi tarafından epey sevilmiştir.


The Queen's Gambit

The Queen's Gambit

Dünya’nın en iyi satranç oyuncularından biri olan Beth Harmon’un hayatına yakından bakacağımız dizide beyinlerimizi biraz zorlamamız gerekecek. Dizi, yazar Walter Tewis’in aynı isimli romanından uyarlanmış bir mini dizidir. Yazar, profesyonel bir satranç oyuncusudur. Dolayısıyla baş karakter Beth, yazarın bütün bildiklerini bilmektedir. Beth, yazar tarafından kadınlara armağan edilmiş bir karakterdir.


For Life

For Life

For Life, ömür boyu hapse mahkum olan bir adamın hapishaneden kurtuluş mücadelesini anlatıyor. Fakat bu adam işlemediği bir suçtan dolayı ömür boyu hapis cezası almıştır. Suçu işlemediğine kimseyi inandıramayan adam avukat olmaya karar verir. Hapishanede avukat olan genç adamın başından geçen olaylar bizi bazen üzecek bazen gerecek ama sürükleyici bir şekilde kendisini izletecek.


35 1.204 gün önce

Sevdiğiniz dizileri yakından takip edin

Dizi sayısı

26684

Bölüm sayısı

716913