Mutlaka İzlemeniz Gereken Yeni 3 Süper Dizi


Yeni eski neredeyse tüm dizileri bitirdiğimiz bu korona günlerinde sizler için en yeni 3 süper dizi listeledik. Aranızda ‘İzlemediğim artık ne kaldı ki?’ diyenler var, biliyoruz. İşte, içerisinde yabancı diziler ve bir yerli dizi bulunduran bu listemiz hem karakterlerin derinliği hem de özgün senaryoları ve ele aldıkları konular ile tüm dizi severlerin nefesini kesecek nitelikte.
Yüksek puanlı 3 en yeni diziler hangileri? Gelin, yakından inceleyim.

We Are Who We Are


Gençlik drama dizileri arasında iddialı bir yer tutan dizi, HBO tarafından 14 Eylül 2020 tarihinde yayımlanmıştır. Dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor. Dizi kadrosunda Jack Dylan Grazer, Kid Cudi, Jordan Kristine Seamon, Chloe Sevigny gibi oyuncular yer alıyor.

Konusu
Dizi, ordudaki görevini İtalya’da gerçekleştiren iki gencin serüvenini anlatıyor. New Yorklu Fraser Wilson 14 yaşında evinden ayrılır ve İtalya’da orduya yazılır. Genç adam İtalya’da Caitlin Harper ile tanıştıktan sonra onunla zaman geçirmeye başlar ve bu arkadaşlığın onda bazı değişimlere yol açtığını fark eder. Zamanla bu değişimlerin nedeninin orduda görev alan bir diğer asker Jason’a karşı hisleri olduğunu anlar.


Bir Başkadır


Netflix dizileri arasında son yıllarda gelmiş geçmiş en iyi yapımlarından biri diyebiliriz. Yetenekli oyuncuları ve en önemlisi detaylarına kadar incelikle işlenmiş konusu ile kusursuz bir dizi. Özellikle her bölüm sonunda yönetmen Berkun Oya’nın izleyicilere nostaljik anlar yaşattığı müzikler, diziyi bir başka mükemmel kılan detaylardan sadece birisi. Özge Özel, Fatih Artman, Nesrin Cavadzade ve performansı ile büyük beğeni toplayan Öykü Karayel dizinin geniş oyuncu kadrosu arasında yer alır.

Konusu
Dizi birbirinde tamamen farklı hayatlar yaşayan, farklı çevrelerde yetişmiş ve yine farklı kültürlere sahip bir grup insanın yollarının kesişmesini ve bu süreç boyunca yaşanan olayları konu alır. Karakterler hem karmaşık geçmişleri ile hesaplaşır hem de yaşanan hayatların aslında göründüğü gibi olmadığının bir kanıtı niteliğindedir.


Ramy


Son dönemlerin en başarılı komedi dizileri arasında yer alan Ramy, samimi, gerçekçi senaryosu ile büyük beğeni topluyor. Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşmakta. Bunu da belirtelim ki, ana karakter Ramy Youssef başarılı performansı nedeniyle 2020 Altın Küre Ödülleri’ne layık görülmüş.

Konusu
Dizi, New Jersey’de yaşayan Mısır kökenli Müslüman bir ailede doğmuş bir gencin kendini bulma serüvenini anlatır. Aslında ana karakter olan ve aynı zamanda dizinin yazarı ve yaratıcı olan Ramy Youssef’in hayatı ele alınıyor. Hem kendi arkadaş çevresi hem de Müslüman cemaatle denge kurmaya çalışan Ramy, bu zorlu yolculukta iç sesini dinleyerek kendi yolunu bulmaya çalışıyor.


dt 1.183 gün önce

Sevdiğiniz dizileri yakından takip edin

Dizi sayısı

26684

Bölüm sayısı

716913