Aralık 2020 - Yeni Eklenen 5 Dizi


En iyi yeni diziler arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız, çok doğru yere geldiniz. Bu yazıda, dizi izleme keyfinizi bir üst noktaya taşıyacak harika yapımlardan söz edeceğiz! İşte, yeni eklenen 5 dizi sizlerle…

LEGO Marvel Avengers: Climate Conundrum


Yeni animasyonlu LEGO Marvel Avengers, Climate Conundrum ismiyle yayınlandı. Bu yeni animasyon kısa bölümlerden oluşuyor ve her yaştan insanın ilgisini çekecek türden. Ağırlıklı olarak Tony Stark ve Bruce Banner’ın hikayelerine odaklanan dizi, eğlenceli ve keyifli bir izleme deneyimi sunuyor.


LEGO Star Wars: All-Stars


Star Wars efsanesini ve serisini içeren Lego temalı bu dizi de yeni eklenenler arasında oldukça popüler. Disney’in bir parçası Lucasfilm tarafından lisanslanan bu dizi, Star Wars macerasını etkileyici şekilde animasyon olarak karşımıza çıkarıyor. Star Wars evrenindeki çoğu karakter, şimdiye kadar Lego minifigür biçiminde satışa sunulmuştu. 2014’te filmi de vizyona giren Lego Yıldız Savaşları, artık dizi serisiyle de izleyenleri memnun ediyor.


Hilda


Melankolik bir çocuk dizisi olarak lanse edilen Hilda, aslında her yaştan insana hitap edebiliyor. Japon yönetmen Hayao Miyazaki’nin aracılığı ile çekilen animasyon, Hilda’nin hüzünlü hikayesine yoğunlaşıyor. Derinlerde karmaşık duygusal deneyimler yaşayan Hilda, zeki ve meraklı halleriyle de dikkat çekiyor. Bu sıra dışı dizi, bazen en güçlü yönlerimizin aynı zamanda en büyük zayıflıklarımız olabileceğinin altını çiziyor.


İyi Aile Babası


Komedi tutkunlarının hoşuna gidecek bir yeni dizi de İyi Aile Babası. Bu popüler dizinin başrollerinde Şebnem Bozoklu, Melek Baykal ve Çağlar Çorumlu gibi isimler yer alıyor. Oyuncu kadrosundan işlenen konulara kadar İyi Aile Babası, beklentileri karşılamayı başarıyor. Dizide eşi ve annesi arasında kalan fedakar bir adamın, arabuluculuk görevi yaparken başından geçenler aktarılıyor. Buna ek olarak dizinin yan hikayeleri de izleyicileri kahkahaya boğabiliyor.


The Wilds


Yeni diziler arasında The Wilds, dram tutkunları için iyi bir seçenek. Sarah Streicher tarafından yaratılan The Wilds, soluksuz izlenebilecek bir dizi deneyimi sağlıyor. Rachel Griffiths, Shannon Berry ve Sarah Pidgeon gibi isimlerin yer aldığı bu yapım, ilk seride on bölümden oluşuyor. Dizi, uçağı düşen bir grup genç kızın adada mahsur kalmalarını ve başlarından geçen olayları konu alıyor.


35 1.174 gün önce

Sevdiğiniz dizileri yakından takip edin

Dizi sayısı

26684

Bölüm sayısı

716915