Şubat 2021 - Netflix Önerileri


Netflix, geride bırakmaya hazırlandığımız Ocak ayından sonra Şubat’ta hangi içerikleri yayınlayacağını açıkladı. Şubat ayında heyecan ve eğlence dolu birbirinden özel içerikleri izleyicisi ile buluşturmayı hedefleyen Netflix’in yayınladığı listeye göre en dikkat çeken içerikler aşağıda sizleri bekliyor!

Firefly Lane


Bir romandan uyarlanan bu dizi ilk sezonu ile izleyici ile buluşmayı bekliyor. İki arkadaşın yıllara meydan okurcasına arkadaşlıklarını sürdürmelerini konu alan dizide Katherine Heigl ve Sarah Chalke gibi isimler yer alıyor. Netflix izleyicileri için önerebileceğimiz bu dizinin tarzını Virgin River ve Sweet Magnolias’a benzetmek mümkün! 3 Şubat’ta ekranlara gelecek olan diziye bira zamanınızı ayırarak yeni bir diziye başlamaya ne dersiniz?


The Crew


Bir komedi dizisi olarak ekranlarda sizinle buluşmaya hazırlanan The Crew, Y kuşağını hedefleyen oldukça eğlenceli bir yapıt. Dizinin konusu NASCAR şefi ve bu şeften daha genç olan garaj üyeleri arasında geçen hikâye anlatılıyor. Başrolünde Kevin James’in bulunduğu dizi kahkaha dolu dakikaları ile evlerinizi şenlendirecek. Dizinin yayınlanma tarihi olan 15 Şubat’ta en azından ilk bölümü izlemenizi öneriyoruz.


Behind Her Eyes


Netflix, kullanıcılarının bir kısmının gizem ve tuhaflıkları sevdiğini biliyor. Bu anlayışla ekranlara gelecek olan Behind her Eyes; boşanmış bir kadın ile psikiyatrist patronu arasındaki ilişki ele alınır. Patronu ile tanışan ve onunla arkadaş olan başrol çok büyük bir belaya karıştığını çok sonra öğrenecek! 17 Şubat’ta ekranlara gelecek bu diziye bir göz atmanızı öneriyoruz.


Tribes of Europa


2021 yılının şubat ayında izleyici ile buluşacak yapıtlardan bir tanesi de Tribes of Europa! Bilim kurgu kategorisinde olan dizinin 2074 yılında geçtiği söylenebilir. Küresel olayların hemen sonrasında Avrupa’da yaşanan karmaşa ve üç kardeşin başından geçen olaylar konu ediliyor. 19 Şubat’ta izleyici ile buluşacak bu diziyi kaçırmamalısınız.


Netflix, birbirinden özel içerikleri ve kaliteli dizileri ile her geçen gün sizi heyecanlandırmaya devam ediyor! Dizileri yakından takip ederek keyif ve eğlence dolu dakikalara şahitlik edin! Dizi ve diziler ile ilgili haberler içinse bizi takip etmeyi unutmayın!


dt 1.128 gün önce

Sevdiğiniz dizileri yakından takip edin

Dizi sayısı

26684

Bölüm sayısı

716915