Eylül Ayı Netflix Dizi Önerileri


Netflix’in hem yeni ve orijinal diziler hem de arşivdeki favori diziler açısından etkileyici bir deneyim sunduğunu hepimiz biliyoruz. Platform, dizi ve film izlemek isteyenler için yüzlerce alternatif vadediyor. En önemlisi de Netflix üzerinden her türlü dizi ve film zevkine uygun yapımlar bulmak oldukça kolay. Peki, Eylül’de Netflix’te ne izlenir? Eylül ayı Netflix dizi önerileri arıyorsanız, listemizi incelemelisiniz!

The Umbrella Academy

The Umbrella Academy

Aksiyon ve macera dizilerini seviyorsanız, The Umbrella Academy isimli dizi sizin için harika bir seçenek. İkinci sezonu yayına giren Şemsiye Akademisi, Steve Blackman tarafından yaratıldı. Başrollerde ise Ellen Page, Tom Hopper, David Castaneda gibi başarılı isimler yer alıyor. Dizi, babalarının ölmesi üzerine tekrar bir araya gelen kardeşlerin başından geçen aksiyon dolu olaylara odaklanıyor. Sıra dışı yetenekleri bulunan kardeşler aile sırlarını açığa çıkarmakla kalmıyor, aynı zamanda insanlığı tehdit edecek bir gerçeği de öğreniyorlar.

After Life

After Life

Eylül ayı Netflix dizi önerileri listemizde After Life da var. Üçüncü sezonu sabırsızlıkla beklenen dizi, dram tutkunları için iyi bir alternatif. Yapım, Ricky Gervais imzası taşıyor. Başrollerde Tom Basden, Ricky Gervais ve Tony Way karşımıza çıkıyor. Eşi kanserden öldükten sonra hayatı altüst olan Tony, bu ölümü kabullenmekte bir hayli zorlanır. Kendisine yardım etmek isteyenleri reddeder ve hırçın bir adama dönüşür. Dizide, Tony’nin yaşamındaki iç burkan gelişmeler izleyicilere sunuluyor.

Ozark

Ozark

Yakında dördüncü sezonu başlayacak olan Ozark dizisi, ödüllere doymayan başrol oyuncularına sahip. Bill Dubuque ve Mark Williams ortak yapımı olan Ozark, bir suç-dram dizisi olarak öne çıkıyor. Jason Bateman, Sofia Hublitz ve Laura Linney gibi efsane oyuncular ise dizinin ilgi çeken isimleri. Olağandışı koşullarda kuşatma altında olan bir ailenin karamsar atmosferi, izleyicileri etkilemeyi başarıyor. Finans danışmanlığı yapan Marty, eşi ve çocuklarını alıp Chicago’dan kaçmak zorunda kalır. Missouri’deki Ozarks’a giden aile için işler daha da karmaşık ve tehlikeli hale gelir. Bir uyuşturucu çetesi için kara para aklamak zorunda kalan Marty, pek alışık olmadığı olaylarla başa çıkmaya çalışır.

Lucifer

Lucifer

Suç-drama kategorisindeki Lucifer de Eylül ayı Netflix dizi önerileri arasında yer alıyor. Bir çizgi roman uyarlaması olan bu dizi, altıncı sezonu ile final yapmaya hazırlanıyor. Lucifer 5. sezon ise Ağustos ayının sonunda yayına girdi. Cehennemin efendisi olmaktan sıkılan şeytan, hayatından memnun olmadığı için görevini terk eder ve Los Angeles’a yerleşir. Burada bir gece kulübü açar ve hayallerini süsleyen bir yaşam sürmeye başlar. Fakat, yolu bir gün dedektif Chloe ile kesişir.

Atiye

Atiye

Netflix Türk dizileri arasında öne çıkan Atiye, ikinci sezonu ile büyük ilgi topladı. Atiye 2. sezon henüz 10 Eylül’de başladı ve yapım, en çok izlenen diziler arasında yerini almayı başardı. Şengül Boybaş’ın ünlü bir eserinden uyarlanmış olan Atiye, gizem-gerilim dizisi arayanlar için ideal. Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün başrollerde olduğu dizi, bir ressamın yaşamış olduğu gizemli olaylara vurgu yapıyor. İstanbul’da ressam olarak hayatına devam eden Atiye, kişisel bir yolculuğa çıkar ve Anadolu’daki arkeolojik bir alanda kendini bulur. Buradaki evrensel sırların, geçmişiyle olan ilişkisine tanıklık edecektir.

35 1.248 gün önce

Sevdiğiniz dizileri yakından takip edin

Dizi sayısı

26684

Bölüm sayısı

716913