Dizi Önerileri 2020 Ekim


2020 Ekim ayında izleyebileceğiniz en güzel dizileri sizin için listeledik. Bu diziler hala izlemediyseniz izlemenizi önerdiğimiz en yeni dizilerden oluşan bir listedir. Kulak vermenizi tavsiye ederiz.

Young Wallander

Tür:Polisiye

Young Wallander

Dizi geçtiğimiz Eylül ayında çıkmış güzel hikayesi olan bir polisiye dizisi. Kurt Wallander isimli ana karakterin dedektiflik yolundaki maceralarını ve gelişimini konu alan dizi izleyicisi tarafından deyim yerindeyse ayakta alkışlanmıştır. İsveç’te çekildiğini ve polisiye yapımlarına karşı heyecanını kaybetmiş izleyicileri tekrar içine çeken bir yapıt olduğunu söylemeden geçmeyelim. Toplamda 6 bölümden oluşan dizinin her bölümü ortalama 45 dakikadan oluşuyor.


Was It Love

Tür:Aşk

Was It Love

Netflix ve Kore (JTBC) ortak yapımı olan bir aşk dizisidir. Dizi, hayatını çocuklarına ve işine adamış, fakat uzun süredir duygusal ilişkisi olmamış bir annenin hayatına giren 4 erkeğin, anne Song Ji-Hyo ile aralarında geçen olaylara odaklanır. Bu erkekler iyi, kötü, ürkütücü, zengin karakterlerinde olmakla birlikte hepsi yakışıklı ve çekicidir. Kadın ise doğru kişiyi seçmeye çalışır. Dizi Temmuz- Eylül arasında 16 bölüm olarak yayınlanmış ve izleyicilerin %97’si beğenmiştir.


La Révolution

Tür:Aksiyon, Macera

La Révolution

Dizi 18. Yüzyılda Fransa’yı kasıp kavuran bir salgın hastalığı ve aynı zamanda asiller ve aristokratlar arasında çıkan gerilim dolu bir çatışmayı konu alır. Dizinin hikayesi, Fragmanı ve Kapak tasarımı sabırsızlığımızı son derece arttırıyor. Fakat ilk bölümü 16 Ekim’de yayınlanacak. O zamana kadar diğer dizilerimizi izleyebilirsiniz. Biliyoruz ki bunu okuduktan sonra ilk iş dizinin fragmanını izleyeceksiniz. Yapın. Kesinlikle tavsiye ederiz.
Ekim ayında izlenebilecek yeni diziler listemiz burada son buldu. Ama yorumlar üzerinden talep ederseniz bu aylık serimizi daha da arttırabiliriz. Sizin de kesin keşfetmelisin dediğiniz yeni diziler varsa lütfen bizimle paylaşın. Teşekkür ederiz. İyi seyirler.

dt 1.241 gün önce

Sevdiğiniz dizileri yakından takip edin

Dizi sayısı

26684

Bölüm sayısı

716915