Her izlemeye karar verdiğinde, "The Politician'da nerede kalmıştım?" diye kara kara düşünmene artık gerek yok! Dizi-Takip senin için burada!

Bugüne kadar izlediğiniz tüm politik dizilerden oldukça farklı bir noktada olan The Politician, gençlik türü ile politik dramayı harmanlayıp ortaya ilgi çekici bir kurgu sunarak, komedide özlediğimiz özgünlüğü bizlerle buluşturuyor. Glee ve American Horror Story gibi dizilerin arkasında olan isim Ryan Murphy'nin yetenekli ellerinden çıkan bu başarılı komedi dizisinin yazımında Murphy'e, Glee'deki arkadaşları Ian Brennan ve Brad Falchuk eşlik ediyor. IMDb puanı 7.5 olan dizinin başrollerinde Ben Platt (We're Back Pitches), Zoey Deutch (Zombieland 2) ve Lucy Boynton (Bohemian Rhapsody) gibi genç isimler bulunuyor.

Bu dizinin konusunda ise idealist Payton Hobart (Ben Platt), bir gün Amerika Birleşik Devletleri'nin başkanı olacağını oldukça iyi bilen genç bir lise öğrencisidir. Bu uğurda ilk olarak, bugüne kadar karşısına çıkmış en tehlikeli politik ortam olan Saint Sebastian Lisesi'nde yolunu bulmak zorundadır. Öğrenci Konseyi Başkanı olarak başladığı, ona kariyer basamaklarını birer birer tırmandıracak olan uzun macerasında, acımasız sınıf arkadaşlarını kendi etiklerinden ödün vermeden alt etmek zorunda olan bu gencin hikayesi zekice bir komedi ile süslü. The Politician bir lise ortamı üzerinden aktardığı hikayesiyle, bizlere nasıl politikacı olunabileceğine dair özel bir fikir veriyor.

2019 çıkışlı The Politician dizisini Netflix'ten izleyebilirsiniz!
35 1.234 gün önce

Sevdiğiniz dizileri yakından takip edin

Dizi sayısı

26684

Bölüm sayısı

716913